KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506071
nr 1550 6071
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 2018, modell. Olja på duk, 80x130, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:47:56
3/7 19:12:12
300 kr
3/7 19:31:54